Instant koffiemachine geschikt voor koppen en thermoskannen tot 2 liter. Uitvoering met drie canisters t.b.v. instant ingrediënten en twee mixer motoren. Aparte heet wateruitloop. Twaalf Duurzame en gebruiksvriendelijke halfautomaat voor de bereiding van warme dranken of soep. Dit is de uitvoering met 3 canisters t.b.v. instant koffie en instant ingrediënten zoals Cappuccino topping en chocomix voor warme chocolademelk en is uitgevoerd met twee mixer motoren en twee mengschalen. De Animo OptiVend 32 NG heeft een aparte heet wateruitloop zodat er geen druppel koffie in je thee kan vallen. Deze Animo koffiemachine heeft maar lieftst twaalf keuzemogelijkheden welke vrij instelbaar zijn.Door de Intelligent Energy Save Mode (ESM) is de machine zuinig in het gebruik van energie. Je kan bij op de machine de koffie sterkte per kop instellen.
De Animo OptiVend 32 TS NG is geschikt voor koffie, kannen koffie en koffie met melkvariatie zoals Cappuccino en natuurlijk voor warme choclademelk. De technicus installeert de machine op de door jou gekozen configuratie en stelt de smaak en dosering van de warme drank samen met jou op de gewenste smaak en sterkte in. Bij Kantine&Zo regelen wij het helemaal voor je in en heb je er geen omkijken naar!
Koop je de Instant koffie voor deze machine bij Kantine&Zo ? Klik hier voor het aanmelden van service en onderhoud. Neem contact met ons op voor de voorwaarden en meer informatie.
Afmetingen BxDxH: 409x521x569 mm
Aansluitwaarde: 1N~230V / 50-60Hz / 3275W
Wateraansluiting: 3/4 ” zie ook de installatie voorwaarden
Uurcapaciteit: ca. 360 koppen (120 ml)
Uitgiftesnelheid: ca. 5-12 sec. per kop (120 ml)
Uurcapaciteit heet water: ca. 40 liter
Canisterinhoud: koffie: 1300 gram | Melkpoeder: 750 gram | Chocomix: 800 gram
Boilerinhoud: RVS, 5,5 liter
Eenvoudig en gebruiksvriendelijk, dat is het kenmerk van het spoelprogramma van de machine welke je via de voorzijde van de deur kan activeren, volg de stappen en in binnen enkele minuten is de machine weer klaar voor gebruik. Kantine&Zo adviseert om een waterfilter te plaatsen voor het voorkomen van kalkvorming in de machine. Mocht je al een filter hebben of gebruik je al water uit een waterfilter of ontharder dan heeft de machine zelf een ontkalkingindicatie voor het tijdig schoonmaken en ontkalken van de koffiemachine.
Zodra je de order hebt geplaatst neemt onze afdeling planning contact met je op voor het afspreken van de datum voor het leveren van de machine. Het leveren van koffieapparatuur gaat op basis van vooruitbetaling.
Voorkom de verspreiding van het Coronavirus, maak veilig gebruik van je koffiemachine! Download Hier de handleiding.
Let op! De prijs is inclusief afleveren en installatie.
© 2023 www.kantineenzo.nl - Powered by Shoppagina.nl